Alpha Centauri — переклади без субтитрів / Alpha Centauri — переклади без субтитрів

Перепады температуры должны быть выше в песчаных областях, но ниже — в скалистых. Кстати, эти наблюдения полезны не только для научных исследований, но и для выбора места для забора грунта.
0Перепади температури повинні бути вищі в піщаних областях, але нижчі - в скелястих. До речі, ці спостереження корисні не тільки для наукових досліджень, а й для вибору місця для забору ґрунту.
Физические условия на поверхности Рюгу могут быть определены по температурному профилю, создаваемому вращением Рюгу вокруг своей оси и движением астероида вокруг Солнца.
0Фізичні умови на поверхні Рюгу можна визначити за температурим профілем, який формується обертанням Рюгу навколо своєї осі та рухом астероїду навколо Сонця.
TIR покажет нам рисунок теплового поглощения или термограмму Рюгу. Для этого будут задействованы два неохлаждаемых двумерных микро-болометра.
0TIR покаже нам малюнок теплового поглинання або термограму Рюгу. Для цього буде використано два неохолоджуваних двовимірних мікро-болометра.
Инфракрасный тепловизор, TIR
0Інфрачервоний тепловізор, TIR
Вот такой спектр был получен во время пролёта мимо Земли. Вода была определена правильно. Какой спектр нам покажет Рюгу?
0Ось такий спектр було отримано під час польому навколо Землі. Вода була визначена правильно. Який спектр нам покаже Рюгу?
Молекулы воды собирают инфракрасный свет на длине волны около трёх микрон. Изучая этот спектр, мы сможем определить количество воды на астероиде и его тепловую историю.
0Молекули води збирають інфрачервоне світло на довжині хвилі близько трьох мікрон. Вивчаючи цей спектр, ми зможемо визначити кількість води на астероїді та його теплову історію.
Раскалённая трением об атмосферу крохотная капсула совершит посадку в окрестностях австралии. Миссия Хаябуса завершится возвратом астероидного грунта домой. На Землю.
0Розпечена тертям об атмосферу крихітна капсула здійснить посадку в околицях Австралії. Місія Хаябуса завершиться поверненням астероїдного грунту додому. На землю.
Линза ловит свет, который при помощи дифракционной решётки разбивает его на два пучка с различной длиной волны, которые будут отпечатываться на светочувствительной матрице.
0Лінза уловлює світло, яке за допомогою дифракційної решітки розбивається на два пучки з різною довжиною хвилі, які будуть залишати відбиток на світлочутливій матриці.
Из-за проблем с нагревом он спрятан под специальным отражающим материалом, где температура не будет подниматься выше -85 градусов по Цельсию.
0Через проблеми нагріву, він захований під спеціальним відбиваючим матеріалом, де температура не буди підійматися вище -85 градусів Цельсія.
Второй научный инструмент — ближний инфракрасный спектрометр, NIRS3.
0Другий науковий інструмент - ближній інфрачервоний спектрометр, NIRS3.

Резюме
Стать:
жінка
Рідна мова:
українська
З нами:
з 20 вересня 2016 р. (1181 день)
Діяльність:
452 версії перекладу з загальним рейтингом 20
10 коментарів
Написати jull_s приватне повідомлення