Ученые нашли на Титане "нереальное" облако. Снова. / Вчені знайшли на Титані "нереальну" хмару. Знову

Уже не первый раз команда "Кассини" сообщает об ледяном облаке в атмосфере Титана (https://vk.com/wall-35632477_48269). И появилось предположение, что процессы формирования этих загадочных образований могут быть похожи на процессы, идущие в атмосфере полярных регионов Земли!
1Вже не вперше команда «Кассіні» повідомляє про крижану хмару в атмосфері Титану. Тож з'явилось припущення, що процеси формування цих загадкових утворень можуть бути схожі на процеси,що йдуть в атмосфері полярних регіонів Землі.
Несколько десятилетий назад инфракрасный прибор на зонде "Вояджер-1" уже обнаруживал подобное облако. С тех пор одна загадка не дает ученым покоя - в атмосфере было найдено менее 1% ацетилендинитрила, необходимого для конденсации облака. Недавние наблюдения "Кассини" при помощи композитного инфракрасного спектрометра CIRS дали такой же результат. Опять в облаке регистрируются похожие замороженные химические соединения, которые в виде газа в стратосфере практически не наблюдаются.
1Декілька десятирічь тому інфрачервоний прилад на зонді "Вояджер-1" вже виявляв схожу хмару. Відтоді одна загадка бентежить вчених: в атмосфері виявлено менш ніж 1% ацетилендинітрилу, необхідного для конденсації хмари. Нещодавні спостереження за "Кассіні" з допомогою композитного інфрачервоного спектрометра CIRS дали такий самий результат. Знову у хмарі реєструються схожі заморожені хімічні з'єднання, які у вигляді газу в стратосфері практично не спостерігаються.

Резюме
Стать:
жінка
Рідна мова:
українська
З нами:
з 18 вересня 2016 р. (734 дня)
Діяльність:
31 версія перекладу з загальним рейтингом 8
27 коментарів
Написати texnik_san приватне повідомлення