Правила користування сервісом (Угода користувача)

Власник проекту, Дмитро Андрєєв, надає сервіс для колективного перекладу текстів і субтитрів. Користувачі сервісу погоджуються з тим, що несуть всю відповідальність за публікацію текстів на сервісі, а власник проекту, навпаки, від цієї відповідальності відмовляється. Якщо текст, що публікується користувачем на сервісі, порушує чинне українське законодавство, власник проекту може видалити його без попередження, а також заблокувати аккаунт користувача. Окрім того, виконані тут відкритою групою перекладачів переклади не можна використовувати у комерційних цілях без попередження — за це ви можете позбутися акаунту.

Переклади, створені користувачами, можуть бути заблоковані за заявкою правовласника оригінального тексту, якщо він вважає, що його авторське право порушене, а власник проекту не зміг пояснити, що переклад його тексту на різні мови — це дуже файно в першу чергу для нього самого. У зв'язку з цим, створювати загальнодоступні переклади захищених законом про авторське право текстів тут не можна.

Власник проекту також не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки, включаючи впущену вигоду, який користувач може понести, так чи інакше використовуючи сервіс.

Цю угоду може бути змінено власником проекту в будь-який час без попереднього повідомлення. Якщо ви не приймаєте цю угоду, ви не повинні використовувати сайт Паляниця!.

Правила прості, але дотримуватися їх маємо усі ми.