Увага! Триває збір коштів на сплату оренди серверу для проекту!
Зібрати плануємо приблизно 1000 грн. Деталі за цим посиланням

Правила користування сервісом (Угода користувача)

Власник проекту, Дмитро Андрєєв, надає сервіс для колективного перекладу текстів і субтитрів. Користувачі сервісу погоджуються з тим, що несуть всю відповідальність за публікацію текстів на сервісі, а власник проекту, навпаки, від цієї відповідальності відмовляється. Якщо текст, що публікується користувачем на сервісі, порушує чинне українське законодавство, власник проекту може видалити його без попередження, а також заблокувати аккаунт користувача. Окрім того, виконані тут відкритою групою перекладачів переклади не можна використовувати у комерційних цілях без попередження — за це ви можете позбутися акаунту.

Переклади, створені користувачами, можуть бути заблоковані за заявкою правовласника оригінального тексту, якщо він вважає, що його авторське право порушене, а власник проекту не зміг пояснити, що переклад його тексту на різні мови — це дуже файно в першу чергу для нього самого. У зв'язку з цим, створювати загальнодоступні переклади захищених законом про авторське право текстів тут не можна.

Власник проекту також не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки, включаючи впущену вигоду, який користувач може понести, так чи інакше використовуючи сервіс.

Цю угоду може бути змінено власником проекту в будь-який час без попереднього повідомлення. Якщо ви не приймаєте цю угоду, ви не повинні використовувати сайт Паляниця!.

Правила прості, але дотримуватися їх маємо усі ми.