Frequency / Частота

Відео

Важко втратити кохану людину. Особливо в ранньому дитинстві. Але, саме з цим довелося зіткнутися маленкій Райлі. Одного разу, батько відправився в черговий раз на службу і більше вже не повернувся. Він був хорошим копом, так що загинув ймовірно не дарма. Але дівчинці на це наплювати. Адже він потрібен їм з мамою більше ніж усім іншим. Вона знову і знову прямує в гараж. Там припадає пилом стара радіостанція. Раніше, вони з батьком разом розважалися з нею. Намагалися спіймати передачу такого ж дивака, як і вони.
Роки йшли. Уже доросла Райлі пішла по стопам батька. Тепер вона офіцер поліції і береться за найзагадковіші випадки. Її високо цінують колеги і керівництво, а швидкий кар'єрний зліт виглядає єдиним можливим продовженням. У тисячний раз зайшовши в гараж, щоб вдатися до спогадів, дівчина раптом чує знайомий голос крізь перешкоди. Невже це він? Так і є! Чоловік по ту сторону називає своє ім'я Френк Салліван.
Офігівши, дочка так само повідомляє про себе. Упевнившись, що це не розіграш, вони починають співпрацювати крізь час. Допомагаючи один одному в розслідуванні найнеймовірніших злочинів. Їх тандем здатний врятувати безліч доль. Але чи є спосіб змінити минуле і спробувати не дати Френку загинути?

Зміст:

Назва Статус Активність Готово
«««s01e01 - Pilotперекладається> 1 года.34.5% (267 / 773)скачати
Переклад
Переклад:
субтитри з англійської --> українську
Поділитися перекладом:
Створено:
9 жовт. 2016, власник: Carlos
Права доступу:
Готово:
34.54% КП = 1.0
Інструменти