BBC - Treasures of Ancient Egypt (2014) / Скарби стародавнього Єгипту

Відео

За допомогою найвідоміших історичних пам'яток Єгипту, а саме завдяки його 30 надзвичайним шедеврам, арт-критик і мистецтвознавець Алістер Сук розповідає про історичний шлях та надбання який пройшло давньоєгипетське мистецтво.

Частина 1: Народження Мистецтва

Прослідковуючи витоки унікального візуального стилю Єгипту, Алістер долає Сахару та прямує до Нілу, щоб знайти досить рідкісне мистецтво ранніх народів які проживали у тій частині світу. Він вивчає, як мистецтво цієї стародавньої цивілізації зображало релігійні культи поклоніння і задля цього він знову побуває у великій піраміді, вивчає статуетки і живопис Древнього Царства. Алістер Сук вражений технічною майстерністю колишніх майстрів-художників, чиї навички вразили б навіть сучасних майстрів.

Частина 2: Період розквіту

Подорожуючи давньоєгипетським мистецтвом, Алістер Сук вибирає скарби з найбагатшого і блискучого періоду. Починаючи тривожними психологічними портретами тирана короля Сенвосрета III і закінчуючи золотою маскою хлопчика-царевича Тутанхамона, Алістер також досліджує архітектурні дива, вишукані могили та загублене місто – місце найбільшої художньої революції в історії Єгипту, де народився новий гнучкий стиль, за часів правління царя Ехнатона, а також в період царювання Нефертіті. По дорозі єгиптологи та художники виявляють, що за золотим зовнішнім фасадом приховується досить зворушлива людяність.


джерело: http://forums.mvgroup.org/index.php?showtopic=57353&hl=Alastair+Sooke

Зміст:

Назва Статус Активність Готово
«««Part.1_The.Birth.of.Artперекладається> 1 года.13.2% (104 / 786)скачати
Переклад
Переклад:
субтитри з англійської --> українську
Поділитися перекладом:
Створено:
5 вер. 2018, власник: logos71
Завантажили:
64 чол.
Права доступу:
Готово:
13.23% КП = 1.0
Інструменти